Spotkanie - Erasmus+

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie odbyło się spotkanie w ramach Programu Erasmus+. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Technikum Organizacji Turystyki w Białogardzie. W czasie spotkania omówiony został regulamin projektu, zasady rekrutacji i inne informacje związane z projektem jak np. miejsce i czas jego trwania.Na spotkaniu uczniowie również mogli zadawać pytania dotyczące projektu.

IMG 20250109 WA0000  IMG 20250109 WA0002  IMG 20250109 WA0004  IMG 20250109 WA0005

纸飞机下载纸飞机官网 纸飞机官网下载纸飞机下载safew官网 safew下载safew官网下载safew官网safew下载safew下载safew下载quickq官网quickq官网quickq下载纸飞机官网纸飞机下载