Szkoła przyjazna cukrzycy

Z dumą informujemy, że nasze nauczycielki – p. Aneta Brinkmann-Wojtków oraz p. Agnieszka Materko – wzięły udział w szkoleniu „Szkoła przyjazna cukrzycy” organizowanym przez CEN Koszalin.

To niezwykle ważny temat, który podkreśla odpowiedzialność szkoły za zdrowie i bezpieczeństwo uczniów. Zdobyta wiedza to realne wsparcie dla młodzieży z cukrzycą, większa świadomość kadry oraz jeszcze lepsza pomoc w codziennym funkcjonowaniu uczniów.

Wspólnie budujemy szkołę otwartą, uważną i odpowiedzialną

 

szkolenie1  szkolenie2  szkolenie3  szkolenie4  

纸飞机下载纸飞机官网 纸飞机官网下载纸飞机下载safew官网 safew下载safew官网下载safew官网safew下载safew下载safew下载quickq官网quickq官网quickq下载纸飞机官网纸飞机下载