Poruszająca prelekcja

W naszej szkole gościł dziś Pan dr Jacek Pawłowicz – zastępca dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

Pan Pawłowicz spotkał się z uczniami klas 4 TI, 4a TOT oraz 3 TE prowadząc niezwykle poruszającą prelekcję pt. „Rotmistrz Witold Pilecki. Oświęcim to była igraszka”

Młodzież była pod ogromnym wrażeniem zarówno wiedzy naszego gościa, jak i niezwykłej historii bohaterstwa Rotmistrza Pileckiego.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie.

 prelekcja1  prelekcja2  prelekcja4  prelekcja5

纸飞机下载纸飞机官网 纸飞机官网下载纸飞机下载safew官网 safew下载safew官网下载safew官网safew下载safew下载safew下载quickq官网quickq官网quickq下载纸飞机官网纸飞机下载